Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

62 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, yürek hoplatan pozlar verdi.

62 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, yürek hoplatan pozlar verdi.

62 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, yürek hoplatan pozlar verdi.

62 yaşında olan ünlü şarkıcı Madonna geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu. İşte detaylar.

Popüler kültürde hayli önemli etkileri bulunan isimlerden biri olan Madonna, geçtiğimiz günlerde çok konuşulacak paylaşımlara imza attı.

62 yaşını deviren ünlü sanatçı kendi Instagram hesabı üzerinden yarı çıplak fotoğraflarını paylaştı. Madonna’nın bu hareketi takipçilerinin beğenisini topladı.

Paylaşılan fotoğraflarda Madonna’nın vermek istediği mesaj ise son derece açık. Ben henüz yaşlanmadım.

Açık konuşmak gerekirse fotoğraflara baktığımızda karşımıza 62 yaşında birini görmüyoruz. Fakat bu fotoğraflar dahi ünlü sanatçının artık yaşlandığı gerçeğini gizleyemiyor.

62 yaşındaki Madonna bu pozlarla sosyal medyayı salladı
Elbette Madonna’nın kendi yaşındakilere oranla hayli fit göründüğünü söyleyebiliriz. Şöyle düşünmek mümkün. Eğer Madonna’nın uyruğu TR olsaydı, yaşlılıktan ötürü koronavirüs aşısı vurunabilecekti.

Madonna’nın bazı takipçileri ise bu fotoğrafları anlamsız buldu. Ünlü ismin kendini göstermesi için bu tarz fotoğraflara ihtiyacı olmadığını ve Madonna’nın isim olarak bile hala marka olduğunu savundular.

Şunu kabul edebiliriz. Madonna’nın bir döneme damgasını vurduğu tartışılmaz bir gerçek. Fakat o günler artık geride kaldı. 62 yaşında bir kadının ne yaparsa yapsın eskisi kadar fit görünemeyeceği gerçeğini atlamamamız gerekiyor.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: