Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

ABD Başkanı Biden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup gönderdi.

ABD Başkanı Biden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup gönderdi. Mektupta, COVID-19 salgınından etkilenen Türk vatandaşlarının, ailelerinin ve tüm halkının acısını paylaştığını söyledi. mektupta, COVID-19 salgınından etkilenen Türk vatandaşlarının, ailelerinin ve tüm Türk halkının acısını paylaştığını söyledi.

Edinilen bilgiye göre, “Sayın Cumhurbaşkanı” hitabıyla başlayan mektupta, Biden “Size ve Türkiye Cumhuriyeti halkına en iyi dileklerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Biden, COVID-19 salgınından etkilenen Türk vatandaşlarının, ailelerinin ve tüm Türk halkının acısını paylaştığını dile getirdi.

COVID-19 salgınına karşı ortak mücadeleyi sürdürürken iklim değişikliği tehdidini gözden kaçırmamak gerektiğini belirten Biden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 22-23 Nisan’da çevrimiçi gerçekleştirilecek iklim temalı Liderler Zirvesine davet etti.

Biden, zirvenin, iklim krizine karşı ortak çabalar konusunda dünyanın en büyük ekonomilerinin liderlerini ve diğer küresel paydaşları bir araya getireceğini belirtti.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: