Ali Koç’dan Açıklamalar.

Ali Koç: “Fenerbahçe’nin bir pazar sabahı başlayan ve bugüne kadar maddi manevi çok büyük zararlara uğratan bu davada, çok önemli bir dönüm noktasına geldik. Hukuken henüz bitmedi.”

Ali Koç: “Hukuki sonuçlar ne olursa olsun, Fenerbahçe’ye yaşatılanlar, Fenerbahçe’nin ve milyonlarca taraftarının yaşadıkları, hiçbir hukuki sonuçla ölçülemez.”

Ali Koç: “Kurguladıkları, iğrenç emellerine hizmet etmek için, bu ülkeyi yeniden dizayn etmek için, aldıkları güçle bu ülkenin kılcal damarlarına sirayet ederek ülkemize çok büyük zararlar verdiler. Biz bunlardan bir tanesiyiz.”

Ali Koç: “Allah, bugünleri Türkiye’ye bir kez daha göstermesin. Bu insanların bu kadar güç sahibi olmaları, devletin kılcal damarlarına sızarak istedikleri her şeyi yapacak hale gelmeleri… Nasıl müsaade izin verildiyse, bundan yeterince ders alınması lazım.”

Ali Koç: “Hukuken hakkımızı arama safhasındayız. Bu yolculuğun sonuna gelmiş gibi görünüyoruz. Bir iki adım daha kaldı. Fenerbahçe’nin yaşadıklarını ve bunların neler olduğunu, taraflı tarafsız herkesin kabul edeceği bir noktaya geldik.”

Ali Koç: “Bizim için daha gidecek çok yol var. Bunun hesabını sormamız gereken daha çok kurum ve kişiler var. Biz olalım, başkası olsun… Aziz Başkan mücadelesini verdi, şimdi biz mücadelemizi veriyoruz. Bu koltukta kim olursa olsun, sonuna kadar bu mücadeleyi vereceğiz.”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: