Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Balıkesir’de COVID-19 testi pozitif çıkan ve temaslı oldukları belirlenen 54 kişi, izolasyon kurallarını ihlal ettikleri için öğrenci yurdunda karantinaya alındı.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, COVID-19 testi pozitif çıkan ve temaslı oldukları belirlenen toplam 54 kişinin, tüm uyarılara rağmen tedbirlere uymadıkları için öğrenci yurdunda karantinaya alındığını duyurdu.
Vali Şıldak, uyarılara, idari para cezası uygulanmasına ve adli işlem başlatılmasına rağmen bugün itibariyle bu kurala uymayan 54 kişi olduğunu söyledi.


Kuralları ihlal eden kişilerin Balıkesir merkezde öğrenci yurdunda izolasyona tabi tutulduğunu belirten Vali Şıldak, herkesi duyarlılık göstererek sorumlu davranmasını istediği paylaşımında, “Salgınla mücadele toplumun tamamının tedbirlere inanması ve destek vermesiyle başarıya ulaşabilir. Hastalık teşhisi konulan ve temaslı olan kişilerin evlerinden çıkmamaları gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: