Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Barış Murat Yağcı Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 İzmir, Alaçatı doğumlu Basketbolcu, model ve oyuncudur. Survivor 2020’de yer almaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, geçirdiği sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra oyunculuk eğitimi alıp ilk dizisi olan “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Ardından Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırmıştır. Tanınmaya başlayan başarılı oyuncu son olarak “Şevkat Yerimdar” dizisinde “Bora” karakterini canlandırmıştır. acunn.com

İçindekiler:
Barış Murat Yağcı Kimdir
Barış Murat Yağcı Boy Kilo
Barış Murat Yağcı Kaç Yaşında
Barış Murat Yağcı Boyu
Barış Murat Yağcı Kilosu
Barış Murat Yağcı Sevgilisi

Barış Murat Yağcı Kaç Yaşında

21 Ocak 1991 doğumludur.

Burcu

Kova

Doğum Yeri

 İzmir

Barış Murat Yağcı Boy

191 cm

Barış Murat Yağcı Kilo

Saç Rengi

Siyah

Göz Rengi

Mavi

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü

Sosyal Medya Hesapları

Diğer Survivor Yarışmacıları

Sadık Ardahan Uzkanbaş Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi
Tayfun Erdoğan Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Bu yazımızda sizlere Barış Murat Yağcı Kimdir?, Barış Murat Yağcı Boyu Kaç, Barış Murat Yağcı Kilosu Nedir, Barış Murat Yağcı Boy Kilo, Barış Murat Yağcı Kaç Yaşında ve Barış Murat Yağcı Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: