Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Başak Köklükaya Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Başak Köklükaya, 19 Nisan 1974 Ankara doğumlu Türk oyuncudur. Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı, Bale Bölümü ile Bilkent Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro Bölümü’ünden mezun olmuştur.

İlk kez 1993 yılında Yazlıkçılar dizisinde oynayarak kariyerine adım atmıştır. Daha sonra Bizimkiler dizisinde yer almıştır. Bir çok film, dizi ve tiyatro oyununda yer alan Başak Köklükaya, Beren Saat ve Mehmet Akdülger‘in yer aldığı Atiye’de oynamaktadır.

İşe Yarar Bir Şey adlı sinema filmiyle 50. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri ve 24. Uluslararası Adana Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmayı başarmıştır. Ayrıca 2007’de Küçük Kıyamet filmiyle Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği ve Sadri Alışık Ödüllerinde yine En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

İçindekiler:
Başak Köklükaya Kimdir
Başak Köklükaya Boy Kilo
Başak Köklükaya Kaç Yaşında
Başak Köklükaya Boyu
Başak Köklükaya Kilosu
Başak Köklükaya Sevgilisi

Başak Köklükaya Kaç Yaşında

19 Nisan 1974 doğumludur.

Burcu

Koç

Doğum Yeri

Ankara 

Başak Köklükaya Boy

173 cm

Başak Köklükaya Kilo

Saç Rengi

Kahverengi

Göz Rengi

Kahverengi

Sevgilisi / Eşi

Eş: Mehmet Murat İnal (e. 2003)

Eğitim

Bilkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi

Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın
Bu yazımızda sizlere Başak Köklükaya Kimdir?, Başak Köklükaya Boyu Kaç, Başak Köklükaya Kilosu Nedir, Başak Köklükaya Kaç Yaşında ve Başak Köklükaya Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: