Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Begüm Öner Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Begüm Öner, 7 Mart 1989 Batı Almanya doğumlu Türk oyuncudur. Annesi ve babası Batı Almanya’ya iş sebebiyle gitmiştir. 1992 yılında henüz iki buçuk yaşındayken Türkiye’ye dönmüştür. 10 yaşında bir oyunculuk ajansına yazılmıştır ve oyunculuk hayatına başlamıştır.

Reklam ve dizilerde oynamaya devam ederken Televizyon ve dizi oyunculuğu kursuna gitmiştir. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olmuştur. Seksenler dizisinde pastacı Sami’nin kızı Elvan karakterini canlandırmaktadır.

Dizide evli olduğu Şahin yani Ceyhun Fersoy ile gerçekte de evlidir. İkili 2015 yılında dünya evine girmiştir. 2011’de Arka Sıradakiler, 2008’da Melekler Korusun ve 2007’de Bez Bebek gibi başarılı yapımlarda yer almıştır.

İçindekiler:
Begüm Öner Kimdir
Begüm Öner Boy Kilo
Begüm Öner Kaç Yaşında
Begüm Öner Boyu
Begüm Öner Kilosu
Begüm Öner Sevgilisi

Begüm Öner Kaç Yaşında

7 Mart 1989 doğumludur.

Burcu

Balık

Doğum Yeri

Batı Almanya

Begüm Öner Boy

163 cm

Begüm Öner Kilo

Saç Rengi

Sarı

Göz Rengi

Mavi

Sevgilisi / Eşi

Ceyhun Fersoy (e. 2015)

Eğitim

İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü

Sosyal Medya Hesapları

Bu yazımızda sizlere Begüm Öner Kimdir?, Begüm Öner Boyu Kaç, Begüm Öner Kilosu Nedir, Begüm Öner Boy Kilo, Begüm Öner Kaç Yaşında ve Begüm Öner Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: