Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Burak King Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Burak Canatan ya da bilinen ismiyle Burak King 17 Mayıs 1992 Rotterdam, Hollanda doğumlu Türk sanatçıdır. Kadir Canatan ve Emine Canatan’ın oğlu olan Burak Canatan ilkokul eğitimini Rotterdam’da tamamlamıştır. 2008’te Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Balıkesir’de bir süre yaşadıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır.

Kütahya Dumplupınar üniversitesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği okumuştur. Babası Prof. Dr. Kadir Canatan, Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde, dekan olarak görev yapmaktadır. Baba tarafı Kırşehir, anne tarafı ise Kırıkkalelidir. Rap hayatına amatör olarak Hollanda’da başlayan Burak oradaki arkadaşları tarafından King lakabını almıştır.

Türkiye’de Eypio ile tanışıp Günah Benim şarkısını yaptığında 200 milyonu aşkın dinlenme kazanmıştır ve ünlü olmuştur diyebiliriz. Daha sonra Geceye mi Küssem?, Koştum Hekime, Yanıyoruz, Var Git ve Sızı Kaldı gibi single parçalara imza atmıştır. 2016’da En İyi Çıkış Yapan Solist ödülünü almıştır.

İçindekiler:
Burak King Kimdir
Burak King Boy Kilo
Burak King Kaç Yaşında
Burak King Boyu
Burak King Kilosu
Burak King Sevgilisi

Burak King Kaç Yaşında

17 Mayıs 1992 doğumludur.

Burcu

Boğa Burcu

Doğum Yeri

Rotterdam, Hollanda

Burak King Boy

180 cm

Burak King Kilo

80 kg

Ayrıca Bakabilirsiniz: Emir Can İğrek Kimdir Boy Kilo

Saç Rengi

Siyah

Göz Rengi

Siyah

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

Kütahya Dumplupınar üniversitesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği

Sosyal Medya Hesapları

Bu yazımızda sizlere Burak King Kimdir?, Burak King Boyu Kaç, Burak King Kilosu Nedir, Burak King Boy Kilo, Burak King Kaç Yaşında ve Burak King Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: