Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Ecrin Su Çoban Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Ecrin Su Çoban, 16 Kasım 2006 Kocaeli doğumlu Youtuberdır. O Ses Çocuklar yarışmasına katılarak tanınan Ecrin Su Çoban’ı herkes çok sevmiştir. Bu yarışmada Nil Karaibrahimgil’in Kanatlarım Var Ruhumda adlı şarkıyı seslendirmiştir. Çeyrek finalde Atiye – Ya Habibi ve Gökçe – Tik Tak şarkılarını söylemiştir.

Ardından Youtube kanalı açan Ecrin Su Çoban 1 milyondan fazla abonesi bulunan kanalıyla sevilmeye devam etmektedir. 2019 yılında “Afili Aşk” dizisinin “Afili Aşk” şarkısını Aslı Demirer ile seslendirmiştir. 2019 yılında Masal Şatosu: Sihirli Davet filminde yer almıştır. Alice Müzikali’nde yer almıştır.

İçindekiler:
Ecrin Su Çoban Kimdir
Ecrin Su Çoban Boy Kilo
Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında
Ecrin Su Çoban Boyu
Ecrin Su Çoban Kilosu

Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında

16 Kasım 2006 doğumludur.

Burcu

Akrep

Doğum Yeri

Kocaeli 

Ecrin Su Çoban Boy

143 cm

Ecrin Su Çoban Kilo

Saç Rengi

Sarışın

Göz Rengi

Kahverengi

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

Bilinmiyor

Sosyal Medya Hesapları

Bu yazımızda sizlere Ecrin Su Çoban Kimdir?, Ecrin Su Çoban Boyu Kaç, Ecrin Su Çoban Kilosu Nedir, Ecrin Su Çoban Boy Kilo, Ecrin Su Çoban Kaç Yaşında ve Ecrin Su Çoban Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: