Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Emine Erdoğan, bu yıl ilk kez verilen “Küresel Amaçlar Eylem Ödülü” dolayısıyla UNDP Türkiye Ofisi’ne teşekkür etti.

Emine Erdoğan, bu yıl ilk kez verilen “Küresel Amaçlar Eylem Ödülü” dolayısıyla UNDP Türkiye Ofisi’ne teşekkür etti.

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi ve çevreye ilişkin diğer çalışmalara katkıları nedeniyle Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi tarafından bu yıl ilki verilen “Küresel Amaçlar Eylem Ödülü”ne layık görüldü.

UNDP’ye projeye gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Erdoğan, Twitter hesabından şu paylaşımda bulundu:

“2017’de başlattığımız Sıfır Atık Projesi, BM’nin ‘Sorumlu Üretim ve Tüketim’ amacına yaptığı önemli katkılardan dolayı UNDP Türkiye tarafından ‘Küresel Amaçlar Eylem Ödülü’ne layık görüldü. UNDP Türkiye ekibine projelerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Medeniyetimizde tabiatla kurulan ilişki öylesine derindir ki, tarihimizde çevreyi korumaya ilişkin nice vakıflar kurulmuştur. Bugün de ihtiyacımız olan; öteki haline gelen tabiat ile aramızdaki mesafeyi kapatmak, tabiatın dostluğunu yeniden kazanmaktır.”

“Dünya ortak evimiz”

“Dünya Ortak Evimiz” etiketiyle başka bir paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, video ile yayınzanan mesajındaysa şunları söyledi:

“Hayatın her alanında geri dönüşümü yaşam biçimi haline getiren, Sıfır Atık destekçisi tüm vatandaşlarımıza, kamu kurumlarımıza, sivil toplum kuruluşları ve medya mensuplarına teşekkür ediyorum.”

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: