Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Esra Kızıldoğan Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Esra Kızıldoğan, 2 Aralık 1980 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk kez 2005’de “Beyaz Gelincik” dizisinde Diyar karakterine hayat vermiştir.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Bahtı Kara, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku ve Neden Tarkovski Olamıyorum? gibi başarılı sinema filmlerinde yer almıştır. Bir Deli Sevda dizisinde Nermin ve Sen Benimsin dizisinde Besime karakterine hayat vermiştir.

2017’de başarılı Masum dizisinde Feride karakterini oynamıştır. Yine internet dizisi olan Bozkır’da Müesser karakterini canlandırmıştır. Hivda Zizan Alp ve Tülin Yazkan‘ın yer aldığı Sefirin Kızı dizisinde Müge karakterine hayat vermektedir.

İçindekiler:
Esra Kızıldoğan Kimdir
Esra Kızıldoğan Boy Kilo
Esra Kızıldoğan Kaç Yaşında
Esra Kızıldoğan Boyu
Esra Kızıldoğan Kilosu
Esra Kızıldoğan Sevgilisi

Esra Kızıldoğan Kaç Yaşında

2 Aralık 1980 doğumludur.

Burcu

Yay

Doğum Yeri

İstanbul 

Esra Kızıldoğan Boy

170 cm

Esra Kızıldoğan Kilo

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Göz Rengi

Kahverengi

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü

Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın
Bu yazımızda sizlere Esra Kızıldoğan Kimdir?, Esra Kızıldoğan Boyu Kaç, Esra Kızıldoğan Kilosu Nedir, Esra Kızıldoğan Kaç Yaşında ve Esra Kızıldoğan Sevgilisi, Esra Kızıldoğan Boy Kilo hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: