Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu: “Kulüpte görev aldığımda nasıl çalıştıysam aynı titizlikle görevime devam edeceğim.

Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu: “Kulüpte görev aldığımda nasıl çalıştıysam aynı titizlikle görevime devam edeceğim. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.”

Belözoğlu: “Benim de hayalim elbette Türk futbolunun en iyi teknik direktörlerinden biri olmak. Kendi deneyimlerimiz takımıma aktaracağım. İnandığım doğrulardan asla vazgeçmem.”

Belözoğlu: “10 maç var. Aramızda net bir 5 puan var. Ben bu takımın çok iyi bir takım olduğuna inanıyorum. Camiamızın daha seveceği bir oyun oynatmaya çalışacağız.”

Emre Belözoğlu: “Milli takımımızı ve Şenol Hoca’yı tebrik ediyorum. Ülkemizin yüzünü güldürdüler. Umarım sonu da çok güzel olur.”

Emre Belözoğlu: “Erol Bulut hocamıza burada vermiş olduğu hizmetler, takımımızın bu noktaya gelmesi için çalışkan ruhuyla göstermiş olduğu iradeden dolayı teşekkür ediyorum. Onunla çalışmak çok keyifliydi.”

Emre Belözoğlu: “Sezon sonuyla ilgili kafamda herhangi bir plan yok. Sahanın içine girdikten sonra yapmam gerekenin ne olduğunu biliyorum.”

Emre Belözoğlu: “10 hafta sonrası için planım, tüm camiamıza ümit vermek ve 7 senedir oluşan sıkıntılı ortamı bir nebze olsun dağıtabilmek.”

Emre Belözoğlu: “Erol Bulut’un Fenerbahçe’si, Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’si değil, Fenerbahçe herkesin Fenerbahçe’si.”

Emre Belözoğlu: “Beşiktaş ile aramızda net olarak 5 puan fark var. Oynanmamış maçı 3 puan olarak görmüyorum.”

Emre Belözoğlu: “Erol hoca benim eski arkadaşım. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Maç bitince, değerlendirmelerimizi yaparız. Kendisiyle, bugüne kadar tercihleriyle alakalı veya oyun dizilişiyle alakalı konuşma yapmadım.”

Emre Belözoğlu: “Sezon başında planlama yapıyorsunuz. Vedat’ın ayrılmasından sonra bir tek Allahyar kaldı. O da gidince takıma yeni forvetler aldık. Samatta çıkış arayan ve istenen bir oyuncuydu.”

Emre Belözoğlu: “Cisse ligimizde 20 gol attı. Vedat 20’nin altında kaldı ve çok iyi paraya sattık.”

Emre Belözoğlu: Oturmuş bir 30 haftanın şablonu var. Bunun bize olumlu ve olumsuz anlamda ne kattığını değerlendiriyoruz. Gerçekçi olmak lazım iç saha performansı üzerine çalışacağız. Fenerbahçe’nin topa daha fazla sahip olan bir takım olması için elimizden geleni yapacağız.

Emre Belözoğlu: “Selçuk Şahin’i mecburen saha içine indirdik çünkü Covid-19 testi pozitif çıkan iki antrenörümüz var. Ben, Selçuk ve Volkan, hepimiz Fenerbahçe’de ne görev verilirse yaptık ve yapıyoruz.”

Emre Belözoğlu: “Fenerbahçe bize gel dediğinde geldik, git dediğinde gittik.”

Emre Belözoğlu: “Bu kadroyu kurarken, bir sene sonranın kadrosunu da düşünerek hareket ettik. Bu kadro, ligi sonuna kadar götürebilecek bir takım.”

Emre Belözoğlu: “O görevimle de ilgilenmeye devam edeceğim. Orada bir çok işimiz, problemlerimiz var.”

Emre Belözoğlu: “Sportif direktör denince akla hemen yeni hocalar ve transferler geliyor. Bu pozisyonun içinde hem hukuksal hem de finansal çok fazla sorumluluk var.”

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: