Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Hande Yener Ağızları Açık Bıraktı: “Daha Açığını Giyeceğim!”

 

Alaçatı’da hem tatilini geçiren hem de sahne alan ünlü şarkıcı Hande Yener, giydiği kıyafete gelen yorumlar üzerine: “şimdi daha açık ve cesurunu giyeceğim.” Diyerek rest çekti.

 

 

Geçtiğimiz yıl meme kanserine yakalanan ünlü pop sanatçısı Hande Yener, çok zor bir yıl atlattığını dile getirdi. Hastalığıyla ilgili geçirdiği zor süreci “öleceğimi sandım” diyerek anlattı. Erken teşhisin etkili olduğu tedavi sürecinde her gün yaşadığı için şükrettiğini de dile getirdi.

 

7 saat süren bir operasyon sonucu testlerinin temiz çıkması üzerine meme kanserini yendiğini açıklayan Hande Yener, hemen ardından sahne aldığı kostümle çok konuşulmuştu.

 

Daha İddialı, Daha Cesur!

 

 

Alaçatı’da aldığı sahne sonrası takipçileri tarafından mayoyu andırdığı için beğenilmeyen sahne kıyafetine gelen eleştirilere kulak asmayan başarılı popçu: “ şimdi daha açık ve cesurunu giyeceğim.” Dedi.

“6 Ayda bir Yaşadığımı Kutluyorum!”

 

 

 

 

Atlattığı meme kanserinden sonra hayata karşı bakışı değişen Hande Yener, hastalıktan sonra çok değiştiğini ifade etti. Başarılı pop yıldızı: “Her temiz raporu çıktığında kutlama yapıyoruz, 6 ayda bir yaşadığımı kutluyorum.” diyerek kanseri atlatmanın sevincini yaşadığını ifade ediyor. Kanseri atlattıktan sonra aldığı sahne sonrası ardından yapılan eleştirilere bikinili pozlarıyla cevap veren Yener, yine çok konuşulacak pozlarla objektif karşısına geçti.  Hande Yener, 48 yaşında olmasına rağmen fit görüntüsünden taviz vermiyor.

 

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: