Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

İlayda Çevik Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

İlayda Çevik Kimdir, İlayda Çevik Boy Kilo, İlayda Çevik Yaşı, İlayda Çevik Kaç Yaşında, İlayda Çevik Nereli, İlayda Çevik Boyu Kaç, İlayda Çevik Kilosu Nedir, İlayda Çevik Sevgilisi ve ya Eşi

İlayda Çevik, 22 Aralık 1994 Balıkesir doğumlu Türk oyuncudur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

2013 yılında Karagül dizisinde Maya karakteriyle oyunculuk hayatına başlamıştır. 2015’de Kızım İçin filminde Ayça karakterine hayat vermiştir. Yine aynı yıl Bir Cenaze adlı kısa filminde oynamıştır. 2017’de İsimsizler dizisinde Yıldız rolüne hayat vermiştir.

Yine 2017’de Savaşçı dizisinde Konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2018’de Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakterine hayat vermiştir. 2020 yılında ise Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve Yiğit Koçak gibi isimlerin yer aldığı Gel Dese Aşk filminde Bahar karakterine hayat vermektedir.

Doğum Tarihi

22 Aralık 1994

Burcu

Oğlak

Doğum Yeri

Balıkesir 

Boy

172 cm

Kilo

55 kg

Saç Rengi

Açık Kahverengi

Göz Rengi

Ela

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Sosyal Medya Hesapları

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: