Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

İrem Derici Soluğu Hastanede Aldı!

 

Harbiye açık hava konseri öncesi tatil yapan İrem Derici, önceki gün hastanenin yolunu tuttu.

 

Özellikle yaptığı gaflarla ve dobra sözleriyle gündemden düşmeyen sanatçı İrem Derici, şu sıralar verdiği bikinili pozlarıyla konuşuluyor. Ünlü sanatçı, yoğun tempo öncesinde tatilini geçirmek için Çeşme’yi tercih eden ünlülerdendi. Bu sırada tatilinden kareleri paylaşmayı ihmal etmeyen Derici, Harbiye açık hava sahnesinde vereceği konser öncesi tatil yapmayı tercih etti.

 

 

 

Çeşme tatili sırasında Derya Uluğ’un sahne aldığı mekana giden İrem Derici, mekanın havalandırması nedeniyle üşüttüğünü söyledi. Kendisini kötü hisseden Derici, hastanenin yolunu tuttu. Hastaneye giderken video çeken sanatçı, videoda: “Hastaneye gidiyorum. Sesim çıkmıyor. Boğazım, kulaklarım ağrıyor.” Dedi. Her zamanki çılgın halleriyle takılmadan edemeyen İrem Derici videonun devamında ise: “Ha iğnemi yaptırdıktan sonra beach’e giderim, o ayrı.” Demeyi de unutmadı.,

 

 

 

 

 

İrem Derici, hastanede serum takıldıktan bir süre sonra serumun bitmesini beklemeden hastaneden ayrıldı. Kiraladığı yazlık evine elinde serumla giden şarkıcıyı arkadaşı görüntüledi ve sosyal medya hesabından fotoğraflarını yayınladı. Bitkin hali fotoğraftan da anlaşılan dobra sanatçı, daha sonra kendisini toparladı.

 

 

Sağlık durumu iyi olan sanatçı, Harbiye açık hava konseri için spora başlayacağını sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla takipçilerine bildirdi. Leopar desenli bir bikiniyle verdiği pozun altına: “Spora başlıyorum, Harbiye’ye kadar roket olcam.” Yazarak paylaştı.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: