Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Kırmızı Oda’nın Delikanlı Sadi’si Erkan Petekkaya’yı Sinirlendiren Soru Ne Oldu?

 

 

Kırmızı oda dizisinde sergilediği performansla oyunculuktaki başarısını gözler önüne seren Erkan Petekkaya, Şafak Vakti Filminin galasında muhabirlere öfke kustu.

 

Tv8’de yayınlanan kırmızı odadaki başarılı performansıyla izleyiciyi ekran başına geçiren Erkan Petekkaya, yine Tv8’de düzenlenen müzik ödülleri töreninde ‘En İyi Çıkış’ ödülünü Kerimcan Durmaz’ın alması üzerine Acun Ilıcalı’ya sosyal medyadan serzenişte bulunmuştu. Başarılı oyuncu, bu çıkışının ardından da diziden ayrılmıştı.

 

“ Yapma ayıptır burada olacak iş mi bu?” “Burada sorulacak soru mu bu?” Dedi!

 

 

 

 

Erkan Petekkaya, Tv8’de verilen Müzik ödülleri’nde ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’ın ödül aldığını duyduğunda sosyal medya hesabından Acun Ilıcalıya veryansın etmişti. Kişisel hesabından yaptığı paylaşımda: “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size! Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh!” diyerek kanalın fikirleriyle uyuşmadığını beyan etmişti ve diziden ayrılma kararı almıştı. Bu sırada Acun Ilıcalı’da ada konseyinde konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

 

 

Olaylar durulduğunda bir muhabirin tekrar konuyu açıp hatırlatması üzerine sinirlenen Petekkaya, “burada sorulacak soru mu bu?” diyerek muhabiri tersledi.

 

 

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü’nün anlatıldığı “Şafak Vakti” filminin galasında muhabirlerin Acun Ilıcalı ile olan atışmasını sorması üzerine sinirlenen Petekkaya, muhabire sert bir çıkış yaptı. Muhabirin: “Acun Bey’i eleştirmiştiniz. Bu konu hakkında neler söyleyeceksiniz sorusu üzerine bulunulan ortamın bu soru için uygun olmadığını düşünen Petekkaya, “ O mikrofonu alır sana ne yaparım biliyor musun? Yapma ayıptır burada olacak iş mi bu? Burada sorulacak soru mu bu?” diyerek çıkıştı.

 

 

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: