Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Minik Serçe Doğum Gününde Unutulmadı! Trend Topic Oldu!

Minik Serçe Doğum Gününde Unutulmadı! Trend Topic Oldu!

 

 

13 Temmuz 1954 doğumlu olan Minik Serçe Sezen Aksu, 67.’nci doğum gününde de unutulmadı. Ayrıca Minik Serçe, birçok ünlü ismin doğum gününü kutladığı twitter’da günün Trend Topic’i oldu. Sosyal medya ağı Twitterda hayranları Sezen Aksu’nun doğum gününü kutladı.

 

 

Ünlülerden Kutlama Mesajları. Minik Serçe’yi Doğum Gününde Trend Topic Yaptılar!

 

 

 

 

Binlerce kullanıcı tarafından #Sezenaksu etiketiyle doğum günü mesajı alan Aksu’ya yakın dostları tarafından da kutlama mesajları atıldı. O isimlerden biri olan Sezen Aksu’nun yakın arkadaşı Emel Müftüoğlu da Minik serçeyle olan bir fotoğrafını paylaşıp altına da: “En kıymetlim bugün doğmuş ne güzel olmuş” notunu düştü. Bir diğer paylaşım da Seda Sayan’dan geldi. Seda Sayan da: “Doğum günün kutlu olsun halk ozanı. Kocaman yüreklim Sezen Aksu… Çok ve sağlıklı yaşa inşallah. Sen hep başımızda ol biz hep senin etrafında olalım…” notuyla paylaştı. Yonca Evcimik ise: “İyi ki doğmuş Sezen Aksu, ‘Minik Serçe’miz, kıymetlimiz…” diyerek kutladı doğum gününü. Şarkıcı Cenk Eren ise sadece “iyi ki doğdun” demekle yetindi.

 

 

 

Sezen Aksu İçin Temmuz’un Önemi!

 

 

Temmuz aylarının farklı bir yeri var Minik Serçe’de. Oğlu Mithat Can’ın babası olan Sinan Özer ile de evliliğini yine bir temmuz ayında yapmıştır. Evlendiğinde oğluna 4,5 aylık hamile olan usta sanatçı Sezen Aksu’nun 10 temmuz 1981 de yaptığı evlilik 2 yıl sonra sona ermiştir.

 

 

 

Yorumlar ( 1 )

  1. Íoslódáil pictiúr próifíl Instagram ar an bhfón

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: