Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Özge Özpirinçci’den Takpçilerini Güldüren Paylaşım!

 

Özge Özpirinçci, hamileliği dolayısı ile sağlığına çok dikkat ediyor. Bunun yanı sıra cilt bakımı ile ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.

 

Kadın dizisiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Özge Özpirinçci, dizinin çok yorucu olmasından ve yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle veda ettiği dizilere, dijital platformda devam ediyor.

 

 

Bir dönem Kadın dizisiyle adını sıkça duyduğumuz Özge Özpirinçci, dizinin aşırı yorucu olması ve yoğun dramı sebebiyle bir rahatsızlık geçirmişti. Dizilerin çekimleri sırasında yorgun düşen güzel oyuncu artık dijital platformlarda çekilen dizilerde oynama kararı aldı.

 

 

Bir süredir birlikte olduğu Burak Yamantürk ile olan beraberliğinden bir kız çocuk bekleyen güzel oyuncu, şu sıralar “İlk ve Son” dizisinin çekimleri için koşturuyor. Bir yandan hamilelik, bir yandan dizi çekimleri derken sosyal medyadan da takipçileri için paylaşımlarda bulunuyor.

 

 

 

Beklediği kız bebeğinin babası olan Burak Yamantürk ile yakında nikah masasına oturması beklenen Özpirinçci bu arada takipçileriyle güzellik sırlarını paylaştı. Cildinin güzellik sırlarını takipçileri ile paylaşırken yine hayranlarını güldürmeyi başardı.

 

 

 

Nikah öncesi bugünlerde setlere biraz ara verip dinlenmeyi tercih eden ünlü oyuncu sosyal medyadan köpeğiyle yaptığı paylaşımla güldürdü. Köpeğinin yüzünü yaladığı bir fotoğrafı paylaşan Özge Özpirinçci, fotoğrafın altına yazdığı notla yine çok konuşuldu. Takipçilerinin cilt bakımını merak ettiği Özpirinçci’nin, köpeğinin bu hareketini cilt bakımına bağlayarak: “cilt bakımı önemli” notuyla paylaştığı fotoğraf çok beğenildi.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: