Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Serhat Parıl Boy Kilo, Kimdir Nereli Yaşı Burcu Sevgilisi

Serhat Parıl, 27 Temmuz 1983 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Tiyatro, dizi ve filmlerde oynamaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü’nü 2004 yılında tamamlamıştır.

Bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yine Dokuz Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandı. Eğitimine devam ederken bir çok tiyatro oyununda yer aldı.

Ayrıca seslendirme çalışmaları yaptı. Pandomim sanatıyla da ilgilenmektedir. Çeşitli anaokullarında, etüt, eğitim ve kurs merkezlerinde drama eğitmenliği yapmıştır.

İlk kez 2011’de Babam İçin dizisinde yer alarak ekranları karşısına geçti. Daha sonra asıl çıkışını çok beğenilen Medcezir dizisiyle gerçekleştirmiştir. Ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem, Cesur ve Güzel gibi dizilerde yer almıştır.

2017’de Seven Ne Yapmaz adlı dizide yer almıştır. 2019 yılında gösterime giren ve çok beğenilen Engin Akyürek, Bergüzar Korel gibi isimlerin yer aldığı Bir Aşk İki Hayat filminde oynamıştır.

İçindekiler:
Serhat Parıl Kimdir
Serhat Parıl Boy Kilo
Serhat Parıl Kaç Yaşında
Serhat Parıl Boyu
Serhat Parıl Kilosu
Serhat Parıl  Sevgilisi

Serhat Parıl Kaç Yaşında

27 Temmuz 1983 doğumludur.

Burcu

Aslan

Doğum Yeri

İzmir 

Serhat Parıl Boy

189 cm

Serhat Parıl Kilo

Saç Rengi

Siyah

Göz Rengi

Mavi

Sevgilisi / Eşi

Bilinmiyor

Eğitim

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi

Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın
Bu yazımızda sizlere Serhat Parıl Kimdir?, Serhat Parıl Boyu Kaç, Serhat Parıl Kilosu Nedir, Serhat Parıl Boy Kilo, Serhat Parıl Kaç Yaşında ve Serhat Parıl Sevgilisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. MagazinTur’un bir sonraki yazısında görüşmek üzere.

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: