En Tuhaf Cinsel Yaşam Kazaları

Question

Bir el atmadığım kategori burası kalmıştı, dedim hem zincirlerimi kırayım hem de nasılsa ben yazmasam da KS bir şekilde getiriyor beni buraya.

Sonra baktım ki zinciri kırmakla yetinmeyip bildiğiniz ateşi ile eriten insancıklar varmış. Ben de onları anlatmaya karar verdim sizlere!

Karşınızda Birbirinden İlginç Seks Kazaları!

Öpücükle Gelen Ölüm!

En Tuhaf Cinsel Yaşam Kazaları

Mexico City’de yaşayan 17 yaşındaki Julio Macias Gonzalez, bakınız reşit dahi değil, kız arkadaşı boynunu emme işini biraz abartması sonucu hayatını kaybetmiş.

Fazla emilme sebebi ile kan toplanmış ve minicik bir pıhtı genç adamın beynine giderek felç olmasına sebep olmuş. Acilen müdahale edilmiş ancak kurtarılamamış.

Bunun bir örneği de 2011 yılında Yeni Zelanda’da olmuş. Yine aynı sebebe bağlı olarak kısmi felç geçiren bir kadın daha sonra pıhtının kalbine ulaşması neticesinde kalp krizi geçirerek ölmüş.

Demek ki neymiş? Seks oyun değilmiş. Demek ki partnerimizi ne yapmıyormuşuz? Dondurma gibi emmiyormuşuz, insan gibi, dozunda yapıyormuşuz. Tamam mı canlarım? İki dakika mutluluk için katil olmaya değmez. Katil olmayı geçtim, insan bunu çevresine de açıklayamaz ki.

-Anlat kızım nasıl oldu olay?
-Hakim bey amca, ben biraz fazla emciklemişim.

Rezalet! 🤦‍♂️

Aldatma ve Esneklikten Uzak Vücutlar İçeren Hikayemiz, Çifte Facia!

Abi sen niye kapatıyorsun göğüslerini, he gözünü sevdiğim?
Abi sen niye kapatıyorsun göğüslerini, he gözünü sevdiğim?

Yer İngiltere. Olayın kahramanları bir erkek ve bir kadın. Mekan bir arabanın içi. Küçük bir araba imiş, muhtemelen Mini falan sanırım.

Bu koca koca insanlar o minicik arabanın içinde artık nasıl şekillere giriyorlarsa, erkeğin omurgası kilitleniyor ve öyle kalakalıyorlar.

Sonrası asıl komedi, çaresiz itfaiyeyi arıyorlar, itfaiye ekibi ise adamı çıkaramayınca aracın ön kısmını kesmek zorunda kalıyor.

Olay bittiğinde ise hanım kızımız oldukça endişeliymiş. Neden olabilir sizce?

Söyleyeyim, okuduğuma göre demiş ki, “Ben kocama arabasının bu halini nasıl açıklarım?”

Nereden baksan rezillik, nereden baksan komik, ben gözümde canlandıramadım mesela nasıl bir halde olduklarını, neden böyle bir işleme gerek olduğunu.

Apandistten Çıkan Sürpriz!

En Tuhaf Cinsel Yaşam Kazaları

Bir insanın apandistine en fazla ne kaçabilir? Ne sıkışabilir oraya? Hadi tahmin yürütürken bir yandan da olayı okuyun, çok şaşıracaksınız.

Kamerunlu 26 yaşında bir kadın birkaç haftadır devam eden şiddetli öksürük şikayeti ile doktora gidiyor.

Doktor gayet masum bir şekilde muayene ediyor, ultrasondur filmlerdir falan ne gerekiyorsa yapılıyor.

Sonuç mu? Kadının apandistinde sıkışmış bir prezervatif bulunuyor. Meğer hanım kızım eşi ile yaramazlık yaptığı gecelerin birinde artık nasıl becerdiyse yutuvermiş bu nesneyi, o da gidip apandistine sıkışmış.

E tabi operasyon ile alınıyor apandisti.

Haydar Dümen’e sorulan sorular gibi…

Bonus : Bir Haydar Dümen Diyalogu!

En Tuhaf Cinsel Yaşam Kazaları

Rumuz : (Malum yeri) İnce (Sansürcü bir zihniyete sahibim ben.)

Soru : Sorunum oramın ince olması. Her gece yatmadan önce orama ip bağlayıp gersem olur mu?

Haydar Dümen’in Efsane Cevabı : Kopar yavrum, kopar. Derin uykuda bir dönüş yaparsın küt diye kopar. Yaşanmış olaydır: Çocuklar tarlada öküzlerini otlatıyorlar. Bir ufaklık güneşin altında uyumuş kalmış. Arkadaşları, çocuğun orasına ip bağlamışlar. İpin tek ucunu da öküzün boynuzuna takmışlar. Güya gülüp eğlenecekler. Öküz kafasını birden çevirince penis dipten küt diye kopmuş. Koparma yavrum, koparma. O işe yarayacak. İncesi, kalını diye bakma. Onu da beğenen biri olacak, her şey yerli yerine oturacak.

0
habercikile 2 ay 0 Answers 128 views 0

bir cevap bırakın

anonim cevaplar