Şimdi üye Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Girş Yap

Şimdi üye Ol

Talat Bulut İsyan Etti! “Şu Cahilllikten Vazgeçin Artık”

 

 

Son olarak Yasak Elma dizisiyle başarılı oyunculuğunu gösteren Talat Bulut, kendisine yapılan yorumlara dayanamayıp isyan etti.

 

 

 

Geçtiğimiz yıl kalp damarları tıkalı olduğu için ameliyat olan ünlü oyuncu Talat Bulut, ameliyat öncesi paylaştığı fotoğrafla sevenlerini korkutmuştu. Şuan sağlık sorunlarını atlatan başarılı oyuncu, arasıra çektiği dans videolarıyla takipçilerini eğlendiriyor. Fakat bazı kullanıcılar, oyuncuyu eleştirerek yaşının bunun için uygun olmadığını düşünüyor. Bu yorumlarla ilgili konuşan Talat Bulut, dans videolarını yaşıyla ilgili eleştirenlere çok sinirlendiğini belirtti.

 

 

Yasak Elma dizisinin yoğun temposu arasında bile dans videoları çekmeyi ihmal etmeyen Talat Bulut, bazı takipçilerinin eleştirilerine maruz kaldı.

 

Eğlenceli dans videoları ile hem kendini hem de takipçilerini eğlendirmeyi başaran Bulut, bazı takipçilerinin ağır yorumları için artık kendisini tutamadı ve “cahillikten vazgeçin.” yorumunda bulundu.

 

 

 

 

“Siz de eğlenmeyi seçin!”

 

Eleştiriler için: “ Ne olur şu cahillikten vazgeçin.” Diyen ünlü oyuncu dans videolarına gelen “adama bak ya kaç yaşına gelmiş dans ediyor” mesajları için de: “ Aktörlüğün gereği zaten bu. Belki de kendin beceremediğin için klavye delikanlılığı yapıyorsun. Ama gerek yok sen de dans et. Sen de eğlen. Yani bu koşullar içerisinde birine saldırmaktan vazgeçin. Etrafınızda sevdiklerinizle, var oluş biçiminizle eğlenmeyi seçin. Çok daha iyi bir insan olacaksınızdır.” Diyerek eleştirilere son noktayı koydu.

 

 

 

Cevap bırakın

%d blogcu bunu beğendi: